BINGO 

Jest najbardziej popularnym wzorem blachy dachówkowej . Charakteryzują ją spokojne i stonowane kształty dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno na obiekty budownictwa mieszkalnego, jak i również znajduje zastosowanie na obiektach publicznych, kamienicach, restauracjach, hotelach, pensjonatach. Wzór BINGO jest produkowany nieprzerwanie od 9 lat, jest to najlepszy obraz popularności i wysokiej jakości . 

BRAVO

Wzór blacho-dachówki BRAVO jest najbardziej ekonomicznym i wydajnym wzorem blachy dachówkowej. Został stworzony z myślą o klientach którzy potrzebują pokryć duże połacie dachu. Dzięki zastosowaniu wzoru BRAVO oszczędza się około 6% kosztów materiału 

SWING 

Produkty ekskluzywny, charakteryzuje się on bardzo wyrazistym kształtem, głębokim przetłoczeniem, wysokim profilem co nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Jest to produkt stworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie elegancję, subtelny i wyrachowany wygląd oraz wysoką jakość produktu. Doskonale nadaje się na budynki mieszkalne, użyteczności publicznej oraz sakralne. 

TWIST 

Jest to klasyczny profil blachy dachowej bardzo dobrze odwzorowujacy tradycyjna dachówke oraz zapewniajacy wysoka jakosc i estetyke wykonania dachu. Powierzchnia krycia to az 1140mm, co przy zachowaniu wysokiej jakosci tloczenia zapewnia bardzo ekonomiczny wynik. Doskonale nadaje sie na budynki mieszkalne uzytecznosci publicznej oraz sakralne. 

SONATA 

Klasyczna dachówka ceramiczna była z awsze wzorem dla twórców blachodachówek. Odpowiedzią na te dążenia jest jej najnowszy wzór o nazwie SONATA. Wysoki profil SONATY i jej klasyczny wygląd tworzy jej niepowtarzalny i ekskluzywny charakter. Nowoczesna linia do produkcji SONATY daje możliwość tłoczenia modułów o długości 35 i 40 cm. SONATA to dachówka dla wymagającego klienta ceniącego sobie jej klasyczną i wyrazistą linię. 

BLACHY TRAPEZOWE

T – 7, T – 12, T – 18, T – 18plus, T- 35, T – 55, WT – 55, WT – 18 plus

STALOWY SYSTEM RYNNOWY KASKADA

To rozwiązanie, które możemy Państwu polecić z czystym sumieniem, gwarantują jego 100-procentową niezawodność. Kaskada to innowacyjne rozwiązania technologiczne, wysoka jakość surowców i nowoczesny park maszynowy. Wszystko to, składa się na system, który na polskim rynku wyróżnia się jakością, solidnością i kunsztem formy.